Vacature Administratief Medewerker Heftrucks & E-Mobility

Administratief Medewerker Heftrucks & E-Mobility in Alblasserdam

Administratief medewerker Heftrucks & E-Mobility

Gebruiker MAAT 2024-01-10T12:04:27+01:00

Administratief medewerker Heftrucks & E-Mobility

Voel jij je thuis in een veelzijdige functie met een breed pakket aan backoffice werkzaamheden zoals contractbeheer, ordermanagement en financieel management? Ben je graag het aanspreekpunt voor klanten, leveranciers en collega's? En ben jij op zoek naar een hecht, leuk team waar hard gewerkt wordt met oog voor elkaar? Dan is deze vacature voor jou!

Per direct zijn wij op zoek naar een

Administratief medewerker Heftrucks & E-Mobility

Standplaats: Alblasserdam
(32-40 uur per week)

Onze afdeling MAAT Heftrucks houdt zich bezig met de verkoop, verhuur en service van alle vormen van intern transportmaterieel. Dit varieert van handpalletwagens tot heftrucks en van verreikers tot hoogwerkers.

MAAT heeft in 2021 de divisie E-Mobility gelanceerd, welke is uitgegroeid tot een succesvolle, zelfstandige afdeling binnen MAAT. MAAT E-Mobility houdt zich bezig met de verkoop, verhuur, service en onderhoud aan licht elektrische bedrijfswagens voor onder andere de zorg, industrie, recreatie en gemeentes.

Als Administratief medewerker Heftrucks & E-Mobility ondersteun je de Business Units door het administratief en financieel verwerken van leveringen, projecten en contracten. Je hebt veel contact met klanten en leveranciers, de kwaliteit en betrouwbaarheid is hierbij essentieel. Je denkt in oplossingen en klantvriendelijkheid zit in jouw DNA.

Wat ga je doen?

Jouw werkzaamheden bestaan onder andere uit:

 • Het onderhouden van contact met onze leveranciers en klanten.
 • Het bestellen/ inkopen van onderdelen voor intern transportmateriaal en licht elektrische voertuigen.
 • Ondersteunen in de planning / onderhouden van contact met de monteurs omtrent storingen.
 • Het verwerken van binnengekomen bestellingen.
 • Het nakijken van inkoopfacturen
 • Het verwerken van werkorders op het gebied van service aan intern transportmateriaal en licht elektrische voertuigen.
 • Het uitbrengen van offertes
 • Het up to date houden van het systeem Didata
 • Het administratief verwerken van de BMWT keuringen
 • Inkomende en uitgaande goederen verpakken en aanmelden voor verzending
 • Het zelfstandig oppakken van taken bij afwezigheid van manager of collega is een pré.

Wie ben jij?

 • Je hebt een afgeronde MBO+ opleiding
 • Je hebt werkervaring in een soortgelijke functie
 • Je bent gewend te werken in een dynamische, ondernemende omgeving en hebt drive en passie voor je vak
 • Je bent een daadkrachtige en enthousiaste persoonlijkheid die positieve autoriteit uitstraalt.
 • Je kunt gemakkelijk schakelen tussen de verschillende soorten werkzaamheden en je voelt je verantwoordelijk voor het resultaat
 • Je krijgt bij ons de ruimte om op je eigen manier te werken, jezelf te zijn in de interne organisatie. Het staat je vrij om initiatief te nemen, graag zelfs.

Ons aanbod

Naast een gezellige werkomgeving met fijne collega's, krijg je bij MAAT de kans om zelfstandig te werken in prettige en informele werkomgeving binnen een echt familiebedrijf. In de dynamische wereld van transport en logistiek bieden wij een baan aan met veel zelfstandigheid en afwisseling. MAAT hanteert de CAO beroepsgoederenvervoer.

Waarom kiezen voor MAAT? Omdat wij het verschil maken in ons secundaire arbeidsvoorwaardenpakket. Via Maat bieden wij de mogelijkheid tot het deelnemen aan een bedrijfsfietsenplan, bedrijfsfitness en fysiotherapie. Ook het volgen van aanvullende opleidingen en cursussen behoort tot de mogelijkheden zodat persoonlijke groei gewaarborgd blijft. Daarnaast denken wij aan de innerlijke mens en kiezen wij voor gezondheid door op alle locaties bedrijfsfruit ter beschikking.

Spreekt deze vacature je aan laten we dan in gesprek gaan! De koffie staat voor je klaar het enige wat je moet doen is een druk te geven op onderstaande knop.


Maat
Edisonweg 43
2952 AD AlblasserdamFunctie:administratief medewerker emobility
Startdatum:12-01-2024
Ervaring:Ervaren
Educatielevel:MBO
Contracttype:Vast
Salaris:onbekend – onbekend
Uren per week:32 – 40

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met Maat Logistiek via onbekend of onbekend. Of bezoek hun website onbekend.

Deel de vacature:

Redactie Lekkerkerkkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de lekkerkerkkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

 1. Vacatures Lekkerkerk
 2. Administratief Medewerker Heftrucks & E-Mobility Maat Logistiek 12-01-2024

Bekijk ook andere vacatures