Vacature Werkvoorbereider/Calculator

Werkvoorbereider/Calculator in Alblasserdam

Draag jij al je steentje bij? Ons bedrijf wel, en zeker als we jou erbij hebben. Wij zijn namelijk opzoek naar een stratenmaker. Je komt te werken in een divers team met verschillende opdrachtgevers en projecten. Geen dag en geen project is hetzelfde, en dat maakt jou werk (denken wij) zo leuk. Kan jij zowel zelfstandig als in teamverband aan de slag? Kom dan werken bij ons.

- Minimaal 1 jaar ervaring - Kan zelfstandig en in teamverband werken - In bezit van rijbewijs B(E) - Weet van aanpakken

- Een prettige en stabiele werkomgeving - Uitstekend salaris en secundaire voorwaarden conform cao - Werk onder veilige en plezierige omstandigheden - Niet te vergeten: borrels, uitjes en nog veel meer

Ben je geïnteresseerd en weet je van aanpakken? Stuur je motivatie brief en CV naar of bel

Heb jij wel twee rechterhanden? Dan komt dat voor ons perfect uit. Wij zoeken voor ons snelgroeiend bedrijf een loodgieter/ elektricien. Onze projecten leveren wij van op van ontwerp tot oplevering. Jij bent onmisbaar binnen ons bedrijf. Dus waar wacht je nog op?

- Kan zelfstandig en in teamverband werken - In bezit van rijbewijs B(E) - Communicatief vaardig - In staat technische tekeningen te lezen (pré)

Arbeidsvoorwaarden - Een prettige en stabiele werkomgeving - Uitstekend salaris en secundaire voorwaarden conform cao - Werk onder veilige en plezierige omstandigheden - Het uitvoeren van wisselende werkzaamheden

Ben je geïnteresseerd en weet je van aanpakken? Stuur je motivatie brief en CV naar of bel

Allround timmerlieden - 40 uur

Ben jij een gemotiveerde allround timmerman? En ben jij opzoek naar een baan in de omgeving van de Alblasserwaard?
Om ons team te versterken zijn we opzoek naar nieuwe allround timmerlieden. De werkzaamheden en opdrachtgevers zijn divers, van interieurprojecten tot een compleet nieuwe tuin. Geen klus is hetzelfde. Ook krijg je een bedrijfswagen tot je beschikking.

Functie eisen - Minimaal 1 jaar ervaring - Kan zelfstandig en in teamverband werken - In bezit van rijbewijs B(E) - Communicatief vaardig - In staat technische tekeningen te lezen (pré)

Arbeidsvoorwaarden - Een prettige en stabiele werkomgeving - Uitstekend salaris en secundaire voorwaarden conform cao - Werk onder veilige en plezierige omstandigheden - Het uitvoeren van wisselende werkzaamheden - Eigen bedrijfswagen

Ben je geïnteresseerd en weet je van aanpakken? Stuur je motivatie brief en CV naar of bel

Zelfstandige stukadoor, tegelzetter en timmerman

Word jij gezien als alleskunner? Dan is dit je kans! Wij zijn op zoek naar een zelfstandige stukadoor, tegelzetter en timmerman. Je gaat werken aan allerlei verschillende stukadoor-, tegel- en timmerwerkzaamheden. Een diverse functie met veel uitdaging en doorgroeimogelijkheden binnen ons bedrijf. Ook krijg je een bedrijfswagen tot je beschikking om alle werkzaamheden gemakkelijk te kunnen bereiken.

Functieeisen - Kan zelfstandig en in teamverband werken - In bezit van rijbewijs B(E) - Communicatief vaardig

Arbeidsvoorwaarden - Een prettige en stabiele werkomgeving - Uitstekend salaris en secundaire voorwaarden conform cao - Werk onder veilige en plezierige omstandigheden - Het uitvoeren van wisselende werkzaamheden

Ben je geïnteresseerd en weet je van aanpakken? Stuur je motivatie brief en CV naar of bel

Werkvoorbereider/calculator

Wij zijn opzoek naar gedreven en leergierige stagiaires. Tijdens je stage als werkvoorbereider/ calculator werk je mee met de werkzaamheden van onze werkvoorbereiders. Je maakt kennis met de diverse werkzaamheden en doet een hele hoop praktijkervaring op. Leergierigheid is een vereiste .

Functie eisen - Een studie bouwkunde op hbo niveau (pré) - Ervaring met AutoCAD of calculaties (pré) - Initiatiefrijk - Communicatief vaardig

Ben je geïnteresseerd en weet je van aanpakken? Stuur je motivatie brief en CV naar of bel

Functie eisen - Opleidingsniveau 3/4

Aan het eind van je stage
Als de stage van beide kanten als positief is ervaren, gaan we in overleg of je kan blijven werken bij APHoutgroup, met uitzicht op een vaste baan.

De start, de duur en het aantal uur van de stage wordt in overleg besproken.

Ben je geïnteresseerd en weet je van aanpakken? Stuur je motivatie brief en CV naar of bel

Service, meedenken en ontzorgen. Bij elk project gaat APEikenhoutconstructies van deze standpunten uit. We kijken niet naar de grootte van een project, maar kijken naar het eindresultaat dat we willen bereiken. U kunt bij ons terecht voor kleine en grote projecten. Wij werken voor zowel de particuliere als zakelijke markt.

Kantoor / Showroom / Werkplaats


Kelvinring 21 - 2952 BG - AlblasserdamFunctie:werkvoorbereider calculator
Startdatum:25-12-2023
Ervaring:Ervaren
Educatielevel:MBO
Contracttype:Vast
Salaris:onbekend – onbekend
Uren per week:40 – 40

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met APHoutconstructies via onbekend of onbekend. Of bezoek hun website onbekend.

Deel de vacature:

Redactie Lekkerkerkkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de lekkerkerkkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

  1. Vacatures Lekkerkerk
  2. Werkvoorbereider/Calculator APHoutconstructies 25-12-2023

Bekijk ook andere vacatures