Vacature Hulp

Hulp in Lekkerkerk

Hulp gezocht

Er speelt op het moment veel op de v.v. Lekkerkerk. Niet alleen onze spelers werken tijdens de trainingen en wedstrijden hard om te presteren, maar ook vele vrijwilligers werken zeer goed bezig om onze plaatselijke voetbalclub nog leuker en gezelliger te maken voor onze leden.
De club is op zoek naar mensen die iets willen betekenen voor de club. Heeft u tijd om training te geven, wedstrijden te fluiten, achter de bar te staan, de social media pagina's van de club up-to-date te houden of wilt u zelfs zitting nemen in één van de commissies of het bestuur? U bent van harte welkom!
Wij zien u graag. Want met veel vrijwilligers kunnen wij het voetbalseizoen van onze leden nog leuker maken!

Contact /

  • s
  • tel:


Functie:hulp
Startdatum:14-02-2024
Ervaring:Ervaren
Educatielevel:Lagere school
Contracttype:Vast
Salaris:onbekend – onbekend
Uren per week:1 – 40

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met VV Lekkerkerk via onbekend of onbekend. Of bezoek hun website onbekend.

Deel de vacature:

Redactie Lekkerkerkkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de lekkerkerkkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

  1. Vacatures Lekkerkerk
  2. Hulp VV Lekkerkerk 14-02-2024

Bekijk ook andere vacatures