Vacature Logistiek Coördinator

Logistiek Coördinator in Lekkerkerk

Als Logistiek coördinator bij Metalflex te Lekkerkerk draag jij de verantwoordelijkheid voor de dagelijkse leiding van het logistieke team en alle werkzaamheden op de afdeling. Jij houdt je vaak bezig met meerdere werkzaamheden tegelijk. Als proactieve leider stuur, monitor en motiveer je de logistieke collega's om zo samen een mooi resultaat neer te zetten. Je belangrijkste taak is om het logistieke proces van zowel inkomende als uitgaande goederenstromen in goede banen te leiden. De verhouding administratie - uitvoering is om en nabij 60-40%.

Werkzaamheden bestaan uit:

 • Plannen van transport;
 • Indelen van ladingen;
 • Informeren van klanten;
 • Maken van vrachtbrieven;
 • Binnen boeken van materialen;
 • Aansturen van heftruck chauffeurs;
 • Toezicht op de belading en controle op het vastzetten;
 • Documenteren van export ladingen;
 • Springt bij op de heftruck indien nodig.

Functie-eisen

 • Je hebt een pragmatische instelling en weet van aanpakken;
 • Goede contactuele vaardigheden;
 • Beschikt over een goed ruimtelijk inzicht;
 • Stress bestendig;
 • Hoog gevoel van kwaliteitswaarde;
 • Klantgericht;
 • Heftruck rijvaardigheid;
 • Flexibel en bereid om over te werken;
 • Leidinggevende kwaliteiten;
 • Kennis van Duitse en Engelse taal, Frans is een pré.

Het salaris is afhankelijk van je opleiding en ervaring. Metalflex hanteert de CAO metaal en techniek (klein metaal). Een fulltime werkweek is 38 uur met recht op 25 vakantiedagen. Daarnaast bieden wij jou nog de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen.

Werken binnen ons familiebedrijf is opgenomen worden in de bedrijfscultuur en gewaardeerd worden om de kwaliteiten die jij hebt. Jij kunt het verschil maken, samen met je team! Plezier in het werk geeft voldoening en een optimaal resultaat, zowel voor jezelf als voor de klant.

Herken jij jezelf hierin en ben je benieuwd naar de interessante projecten en uitdagingen die wij jou te bieden hebben?

Kom jij ons Team versterken?Functie:logistiek coördinator
Startdatum:24-01-2024
Ervaring:Ervaren
Educatielevel:MBO
Contracttype:Vast
Salaris:onbekend – onbekend
Uren per week:38 – 38

Heb je interesse in deze vacature en wil je graag op deze functie solliciteren? Neem dan contact op met Metalflex via onbekend of onbekend. Of bezoek hun website onbekend.

Deel de vacature:

Redactie Lekkerkerkkrant

Leuk dat je een van de recent geplaatste vacatures hebt geopend via de lekkerkerkkrant. Hopelijk vind je een baan die bij je past en waar je gelukkig van wordt!

 1. Vacatures Lekkerkerk
 2. Logistiek Coördinator Metalflex 24-01-2024

Bekijk ook andere vacatures